To wyjątkowe miejsce spotkań. Rano zjesz śniadanie, w środku dnia posilisz się lunchem a wieczorem zrelaksujesz przy drinku. Przede wszystkim spotkasz ludzi podobnych do Ciebie; ciekawych świata, pełnych pasji i ambitnych. Wprowadzamy nową jakość w Jeleniej Górze

Nasza Kuchnia

Mieszanka kulinarnych trendów z duża ilością fantazji i artyzmu naszego Szefa Kuchni- Szymona Chybiło.

Szymon słynie z wszechstronności- dlatego też nie zamykamy się na jeden kierunek kulinarny.

Menu

Zdrowe śniadania, domowe brunche, sezonowe lunche. Wyjątkowe wieczory tematyczne, niestandardowe spotkania okolicznościowe.

Znajdziecie u nas dania wegańskie, wegetariańskie ale także dziczyznę i jagnięcinę. [Link do menu]

Składniki

Tylko świeże, wolne od GMO, od lokalnych dostawców, których znamy i którym ufamy. To podstawa każdego kulinarnego arcydzieła.

Lokalizacja

Będąc w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie, należy nie tylko podziwiać atrakcyjne widoki, ale także zjeść coś smacznego. Nasza restauracja Drama jest położona w Jeleniej Górze. Dlaczego warto nas odwiedzić?

Restauracja Jelenia Góra – smaczne dania polskie i regionalne

Już od wielu lat zapewniamy naszym gościom obsługę na najwyższym poziomie. Gotowanie jest naszą pasją, co z pewnością nie tylko widać w naszej kuchni, ale także można to poczuć, kosztując smacznych potraw. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu rozmaitych dań, które w dużej mierze opierają się na kuchni regionalnej, jednak również czerpiemy inspirację z kuchni innych regionów i krajów. W zależności od Państwa preferencji można u nas zjeść między innymi wspomniane dania typowo regionalne, ale także wegetariańskie oraz wegańskie. Jesteśmy otwarci na nowe smaki, dlatego w naszym menu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Szanujemy Państwa wybory i niezależnie od tego, na jaką dietę Państwo się zdecydują, jesteśmy w stanie podjąć to wyzwanie i sprawić, aby każdy pobyt w naszej restauracji był niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli planujecie Państwo pobyt w górach i poszukiwana będzie z pewnością jakaś restauracja w miejscowości Karpacz, serdecznie zachęcamy do spróbowania najlepszych dań z naszego menu. Znajdujemy się niecałe 15 km od Karpacza, przy drodze do Wrocławia. Z kolei jeżeli Państwa wyborem jest restauracja w mieście Szklarska Poręba, również dojazd do naszej restauracji z tej miejscowości jest bardzo prosty. Znajdą nas Państwo niecałe 20 km od Szklarskiej Poręby, przy drodze do Wrocławia.

Zawsze w naszym lokalu można zjeść smacznie i zdrowo. Potrawy przygotowywane są na miejscu, dzięki temu nie tylko doskonale smakują, ale są także świeże. Jest to kluczowy aspekt w dzisiejszych czasach, ponieważ niewiele restauracji już praktykuje taką kuchnię. Posiadamy także obsługę na najwyższym poziomie, aby każde spotkanie przy naszym stole było dla naszych gości niezapomniane. W razie jakichkolwiek pytań lub też w przypadku rezerwacji prosimy o niezwłoczny kontakt.

Podróżując w rejonie Jeleniej Góry i Karkonoszy, serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej restauracji Drama, która znajduje się w tym mieście. Proponujemy bogate menu, które na pewno zadowoli każdego klienta. W szczególności duży nacisk kładziemy na kuchnię polską. Można u nas zjeść typowe dania naszego kraju, ale także stawiamy na wysokiej jakości kuchnię regionalną. Mogą spróbować Państwo u nas pysznej dziczyzny oraz jagnięciny. Warto dodać, że w swoim menu posiadamy także propozycje dla osób, które na co dzień nie jedzą mięsa. Dania wegańskie oraz wegetariańskie także przygotujemy bez problemu. Pragnąc przygotowywać najbardziej smakowite dania, opieramy się tylko i wyłącznie na świeżych produktach. Dodatkowo staramy się pozyskiwać produkty wolne od GMO. To wszystko sprawia, że nasza restauracja Jelenia Góra jest tak popularna wśród klientów.