Catering

Restauracja Drama to nie tylko najbardziej wyjątkowe miejsce w Jeleniej Górze.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo catering wszelkiego rodzaju- począwszy od diety codziennej, przez obsługę imprez firmowych czy organizację imprez plenerowych. Na specjalne życzenie Naszych Gości możemy przygotować wyjątkową uroczystość w naszej restauracji, Państwa domu, firmie czy ogrodzie…

Nasz Szef Kuchni sprawi, że każde przyjęcie będzie niezapomniane.

Zadzwoń i zamów: +48 500 300 523

 

 

Catering firmowy

Na rynku jest coraz większy wybór rozmaitych cateringów. Klienci, którzy poszukują cateringu firmowego lub na specjalne okoliczności często nie wiedzą, na co się zdecydować. Warto więc sprawdzić menu w niektórych restauracjach, by znaleźć odpowiednie dania które będą wykonane ze świeżych składników. Jaka restauracja sprawdzi się w tym przypadku?

Coraz więcej firm decyduje się na to, by zapewnić swoim pracownikom wyżywienie. Nie w każdym zakładzie pracy jest jednak możliwość, by zatrudnić kucharza, który na bieżąco będzie serwował świeże i smaczne posiłki. Dlatego też idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wynajęcie cateringu z restauracji Drama. Catering firmowy, catering urodzinowy oraz catering okolicznościowy – jak to wygląda w praktyce? Na co mogą liczyć klienci? Odpowiedź poniżej.

Doskonała restauracja z wyśmienitym jedzeniem
Warto postawić na lokalną restaurację Drama, która oferuje smaczne dania ze świeżych składników. Wbrew pozorom nie tak łatwo znaleźć takie miejsce, które dodatkowo jest w stanie na bieżąco wydać kilkadziesiąt obiadów i dowieźć je do firmy. Dlatego też najlepiej postawić na sprawdzone miejsce, które ma świetnego kucharza dbającego o to, by goście takiej restauracji mogli codziennie zjeść rozmaite potrawy z różnych kuchni świata. Tym bardziej, że gust klientów jest różnorodny. Są osoby, które nie jedzą mięsa, są także tacy, którzy wyeliminowali z diety gluten. To ważne, by zamówić catering, który będzie odpowiadał wszystkim pracownikom. Decydując się na stałą współpracę z restauracją Drama, firma może liczyć na korzystne ceny i naprawdę atrakcyjne rabaty. Warto więc wziąć tę opcję pod uwagę, szczególnie gdy chodzi o catering dla dużej liczby osób.

Catering okolicznościowy – co to takiego?

Nowoczesna, dobra restauracja DRAMA ma w swojej ofercie także catering urodzinowy. Jak on wygląda? Można zamówić tylko konkretne dania na daną okazję lub też zdecydować się na obsługę przyjęć takich jak choćby: imprezy rocznicowe, imprezy urodzinowe, komunie, chrzciny itp. Wówczas sprawdzona, doświadczona ekipa z restauracji przyjedzie w dane miejsce, by obsłużyć wszystkich gości. Kucharz na tę okazję z pewnością przygotuje coś wyjątkowego.

Catering urodzinowy

Osoby, które chcą zorganizować przyjęcie urodzinowe w domu, również nie muszą martwić się o jedzenie. Pracownicy restauracji DRAMA nie tylko dowiozą zamówiony catering do klienta, ale również pomogą w wyłożeniu dań na stoły, jak i w razie potrzeby w obsłudze gości. Klienci mogą wybrać klasyczne menu lub zamówić dania, które zostaną wykonane zgodnie z jego oczekiwaniami. Coraz częściej bowiem zdarzają się klienci, którzy zamawiają catering wegetariański, wegański itp. Dla nich także kucharz jest w stanie przygotować różnorodne, smaczne i wyjątkowe dania na każdą okazję.

Catering tematyczny

 

Wieczór grecki, francuski? Wieczór z degustacją Whiskey lub unikalnych win? Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane spotkanie.